12 8888 6666

Neler Yapıyoruz?

Profesyonelce tasarlanan web siteleri hedef kitlenize güven aşılamaktadır. Bu sebeple firmaların - derneklerin mutlaka bir web sitesi bulunması gerekmektedir. Web sitenizin kullanıcılar için anlaşılır, kullanışlı ve güncel olması da işinizi o denli olumlu yönde etkilemiş olacaktır. Günümüz sitelerinde ki en önemli alt yapılardan biride dinamik yapıya sahip olmalarıdır. Bu dinamik yapıda ancak bir yönetim paneliyle sağlanmaktadır. Dinamik bir web sitesi nasıl olur derseniz; verilerin veri tabanında tutulduğu ve ilgili yerlere veri tabanından verilerin çekildiği sitelerdir. Bu yapıda kodlama bilgisine gerek kalmadan içerik yönetimini sağlayabilirsiniz. Dinamik bir web sitenizin olması için mutlaka bir yönetim paneline ihtiyaç duyulmaktadır.
Yönetim paneli; yazılım bilgisine sahip olmadan, kimseye bağlı kalmayarak sitenizde yer alan metin ve görsel gibi içeriklerinizi yönetmenizi sağlamaktadır. Yönetim paneli entegre edilmiş bir web sitesi her zaman güncel kalma yeteneğine sahip olmaktadır. Profesyonel bir yönetim paneli, işletmenizin taleplerini karşılayacak ve sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor olacaktır.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi
• Uygun görsel ve metin hazırlanması • Hedef kitle analizi
• Kampanya oluşturulması ve yayınlanması
• Reklamların aylık performans takibi ve güncellenmesi
• Reklam bütçesi yönetimi
• Instagram ve Facebook
• Yüksek kaliteli ve orijinal yazılı içerik yaratılması
• İçeriğin hedeflenen sosyal medya kitlesine ulaşmasının sağlanması
• Sosyal medyada marka bilinirliği oluşturulması
• Hashtag araştırması
• Potansiyel kitle ile etkileşim sağlanması
• 3 Paylaşım /Hafta
• 1 Sosyal Medya hesabı

E-ticaret, müşterilerin herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, çoğunlukla gerçek mağazalardan daha uygun fiyata mal veya hizmet satın alabildikleri ve dijital ortamda ödeme yapabildikleri bir platformdur.
Birçok firmanın başarısı ulaşabildikleri hedef kitlenin genişliğine bağlıdır. Buradaki temel amaç; daha çok müşteriye, daha fazla ürünü, en düşük maliyetle ulaştırabilmektir. İşte, E-ticaret’in ortaya çıkmasında ve giderek önem kazanmasının temelinde bu yatar.

Bilgisayar devri ve internet çağı, muhtemelen bu boyutlara geleceği tahmin edilmeyen bir dönemdi. Üstelik son bulmuş da değil, sürekli büyüyen bir kartopu gibi gelişmeyi sürdürerek dünyanın sonuna ilerliyor. Bu kartopunun büyüklüğüne büyüklük katan önemli unsurlardan biri olan mobil uygulama teknolojisi ise göz ardı edilmemeli. Mobil uygulama yani aplikasyon teknolojisi, akıllı telefon kavramının yaşamımıza girmesi ile birlikte daha da bir değer kazandı. Bugün neredeyse akıllı telefon kullanmayan insan kalmamışken, mobil uygulamaların etkinliğinden söz etmemek mümkün değil. Hele de sanal dünya ile ilintili bir şekilde çalışan, ürün ve hizmetlerini internet dünyası üzerinden müşterilerine ulaştıran bir kurumsanız, sizin için olmazsa olmazlardan biri olan mobil uygulama teknolojisini dikkate almalısınız.
Diğer taraftan bir firmanın değerine değer katması için gerekli olan farklı kavramlar da karşımıza çıkıyor. Son zamanların en çok dikkat çekenlerinden olan web tasarım, özel yazılım e-ticaret sistemleri ve web tabanlı yazılım adeta birer olmazsa olmazdır ve sitenizi ortaya çıkaracak kavramlardır. Tabi bu tür özel bir tesisten sonra mobil uygulama ve kurumsal kimlik çalışmaları akla geliyor. Offline design ile spesifik bir çalışma yürütülebilir, tam da sizi yansıtan sonuçlar ortaya çıkarılabilir. Bu tür çalışmaların ise birer hayal olmadığını, son derece kolay bir şekilde ortaya konulabildiğini unutmamalısınız.
Örneğin işinize hak ettiği değeri göstermek, ürünlerinizi daha iyi bir şekilde tanıtmak ya da hizmetinizi gerçek anlamı ile ifade edebilmek için doğru yerdesiniz. Her bir kavramın usta eller tarafından değerlendirilip, sizin için tesis edildiği yer yer alıyor olmanız sebebi ile korkmadan kararlar alabilir, hayallerinizi süsleyen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama teknolojisi ile başlayıp, işinizi çok daha güzel yerlere taşıyabileceğinizi biliyor musunuz? Bir aplikasyonun ne kadar çok ilgi çekebileceğini ve size ne kadar çok yeni müşteri kazandırabileceğini hiç merak ettiniz mi? Yeterince başarılı çalışmalar gerçekleştirildiğinde, siz de sonuçlara inanamayacaksınız. Hadi, hemen şimdi, hiç zaman kaybetmeden ürün ve hizmetleriniz için arayın. Sizi en iyi yansıtacak sonuçları, en profesyonel şekilde ortaya koyacak, sizin için özel bir çalışma yürüteceğiz.

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedef kitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, ürün / hizmetlerinizle hiçbir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. Ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmeyenlere erişme maliyetine katlanmazsınız.
Amacınız sonuca hızlı ulaşmaksa ve ne kadar reklam giderine katlanıp ne kadar kazandığınızı görmek istiyorsanız, ek bir araştırma maliyeti olmaksızın bunu başarabilen tek mecra internettir. Reklam sonuçları o kadar detaylı raporlanabilir ki, benzer bir araştırma yapmak on binlerce liraya mal olacaktır. Böylece sonuçlar analiz edilerek, daha sonraki reklam kampanyaları buna göre oluşturulabilir. Günümüzde bu analizleri kullanarak, bayilik vereceği illeri seçen, ziyaret oranlarına göre reklam bütçelerini paylaştıran firmalar bile bulunmaktadır.
Örneğin "Web tasarım kursları" diye arama yapan, Ankara ilinde yaşayan, saat 10:00 – 17:00 arasında internete bağlanan kullanıcılara "Ankara’da Web Tasarım Kursları" başlıklı bir reklamı göstererek, onu web sitenizin, web tasarım kurslarına ilişkin linkine gönderebilirsiniz. Bu kadar özelleşmiş başka bir yol biliyor musunuz?
Diyelim ki bir broşür bastırdınız ve dağıttırmaya başladınız. Fark ettiniz ki büyük bir hata yaptınız ve yanlış mesajları- imajları kullandınız. Büyük bir maddi kayıp! İnternette ise kampanyanızı her an, her yerden değiştirme şansınız var. YEDİ GÜN 24 SAAT.
Bütçeye göre reklam yapabileceğiniz en uygun mecradır. Günlük 1 liradan 1 milyon liraya kadar bütçe ayırabilir, bütçenizi yönetebilirsiniz.
Bugün karar verirseniz, bugün başlarsınız, bugün sonuç alırsınız. Hala internet reklamcılığının büyüsü markanıza dokunmadıysa, lütfen acele edin.